Dołącz do grona innowacyjnych firm

Do czwartku, 6 marca, do końca dnia, czekamy na zgłoszenia od przedsiębiorstw do rankingu „Innowacje 2013„. Konkurs organizuje „Kurier Poranny”, a jego partnerem jest Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego w Białymstoku.

Głównym celem rankingu jest pokazanie nowatorskich rozwiązań (technologicznych, produktowych, marketingowych czy organizacyjnych) zastosowanych w podlaskich przedsiębiorstwach w roku 2013, a także promocja najbardziej innowacyjnych firm oraz wymiana doświadczeń liderów, którzy zdecydowali się na ekspansję krajową czy międzynarodową.

W tym roku nagrody otrzymają firmy w kategoriach: produkcja oraz usługi, w podziale na firmy:

  • mikro (do 9 pracowników),
  • małe (do 49 pracowników),
  • średnie (do 249 pracowników)
  • duże (powyżej 250 pracowników)

Wyróżnione zostaną także osoby, które w firmach są odpowiedzialne za najważniejsze innowacje.

By wystartować w naszym rankingu, wystarczy wypełnić ankietę i przesłać ją do redakcji na adres wojciech.jarmolo­wicz@med­iaregionalne.pl, do czwartku, 6 marca do północy.

Ranking jest bezpłatny , a wystartować w nim mogą wszystkie firmy zarejestrowane w województwie podlaskim, niezależnie od formy własności czy osiąganych przychodów.

Podsumowanie wyników oraz wręczenie nagród najlepszym odbędzie się na gali 26 marca w NOT w Białymstoku, przy ul. M.C. Skłodowskiej-Curie 2.