Dofinansowany wyjazd zagraniczny do Niemiec na targi HANNOVER MESSE 2020

Podlaskie firmy mogą na atrakcyjnych warunkach wziąć udział w Międzynarodowych Targach Technologii, Innowacji i Automatyki HANNOVER MESSE 2020. Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego i Klaster Obróbki Metali już po raz trzeci zapraszają do wspólnego wyjazdu do Niemiec. Rejestracja na kwietniowy wyjazd jest otwarta.

Kto może wyjechać?

W misji mogą wziąć udział firmy z województwa podlaskiego działające w branży metalowo-maszynowej i w branżach powiązanych. Targi dotyczą unowocześniania parków maszynowych, automatyzacji i wprowadzania nowych technologii do firm. Uczestnicy misji będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Dlaczego HANNOVER MESSE?

Tych targów nie trzeba przestawiać, co roku wystawia się na nich ponad 6 000 firm, a zwiedza je ponad 220 000 osób z całego świata. Dotyczy tematyki innowacyjnych technologii przemysłowych, czyli rozwiązań, które automatyzują i usprawniają procesy w firmach produkcyjnych. Na żywo zobaczyć można propozycje pionierów przemysłu, którzy śmiałe plany wprowadzają w życie, a HANNOVER MESSE traktują jako miejsce, gdzie mogą je zaprezentować światu. Z drugiej strony osoby decyzyjne przyjeżdżają na targi z w poszukiwaniu produktów i technologii, które mogą wdrożyć w swoich firmach. To szansa, by zaprezentować im swoją ofertę.

Dlaczego wyjazd z Podlaską Fundacją Rozwoju Regionalnego

PFRR ma duże doświadczenie w organizacji misji zagranicznych dla podlaskich firm. Odbyły się już misje między innymi do Hiszpanii, Białorusi, Estonii, Łotwy i Litwy, a ostatnio do Francji. Wyjazd do Niemiec na targi Hannover Messe odbędzie się już po raz trzeci. W ramach projektu Enterprise Europe Network realizowanego przez PFRR pokryta zostanie duża część kosztów wyjazdu, a doświadczenie pracowników PFRR umożliwi firmom sprawne przygotowanie się do uczestnictwa w targach oraz zapewni profesjonalne wsparcie w trakcie wydarzenia.

Warunki uczestnictwa

W ramach projektu Enterprise Europe Network realizowanego przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego zapewniamy:

• transport autokarowy na trasie Białystok-Niemcy-Białystok oraz każdego dnia wyjazdu na trasie hotel-hala targowa;
• bezpłatne wejściówki na targi;
• jedną wspólną uroczystą kolację;
• zapewnienie hotelu (noclegi opłacają uczestnicy);
• wsparcie merytoryczne i organizacyjne przed, w trakcie oraz po misji.

Uczestnik wyjazdu zobowiązany jest do:

• pokrycia kosztów noclegów;
• pokrycia kosztów wyżywienia (oprócz jednej wspólnej kolacji, na którą zaprasza PFRR);
• rejestracji na giełdę kooperacyjną Hannover Messe oraz odbycia minimum 10 międzynarodowych spotkań w jej ramach.

Zasady rejestracji

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie http://misja.pfrr.pl. Rejestracja na tych atrakcyjnych warunkach możliwa jest do 29 lutego 2019 r.

Informacji na temat wyjazdu udzielają:

Magdalena Borys
borys@pfrr.pl
+48 502 325 267

oraz

Karolina Oblacewicz
oblacewicz@pfrr.pl
+48 515 826 333


Źródło: https://bielsk.eu/podlaskie/27109-dofinansowany-wyjazd-zagraniczny-do-niemiec-na-targi-hannover-messe-2020