Dofinansowane projekty dotyczące sukcesji i zamówień publicznych dla MŚP

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowane firmy do udziału w projektach dofinansowanych z UE na terenie województwa podlaskiego, dotyczących sukcesji w firmie oraz zamówień publicznych dla MŚP.

Projekt dofinansowany – Sukcesja z sukcesem

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. realizuje projekt pod nazwą „Sukcesja z sukcesem”, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

Celem projektu jest przygotowanie i przeprowadzenie procesu sukcesji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających w województwach: podlaskim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim i pomorskim.

ARP S.A. dysponuje zespołem doświadczonych konsultantów, którzy profesjonalnie i sprawnie przeprowadzą proces sukcesji w Waszej firmie.

Projekt jest dofinansowany w 90%.

Szczegóły dotyczące projektu „Sukcesja z sukcesem”

Kontakt

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Agnieszka Pasztaleniec-Szczerkowska, kom: 790 876 954
Adam Marynkiewicz, kom:. 601 688 364

Szkolenia dofinansowane – Przyjazne zamówienia publiczne dla MŚP

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zaprasza przedsiębiorców do udziału w dofinansowanym projekcie szkoleniowym pod nazwą „Przyjazne zamówienia publiczne dla MŚP”.

Celem projektu jest rozpowszechnianie wśród przedsiębiorców praktycznej wiedzy na temat prawa zamówień publicznych, w tym m.in. skutecznego udziału w przetargach, przygotowania dokumentacji przetargowej itp.

Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenów województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

Biorąc udział w projekcie przedsiębiorca otrzymuje 4 dni szkolenia oraz 23 godziny doradztwa prawnego.

Szkolenie odbędzie się w Białymstoku w terminach 2-3 oraz 16-17 września 2019 roku. Kolejne terminy szkoleń będą ustalane indywidualnie.

Warunkiem organizacyjnym szkolenia jest powstanie grupy składającej się z 12 przedsiębiorców.

Szczegóły dotyczące projektu „Przyjazne zamówienia publiczne dla MŚP”

Kontakt

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Marcin Szczerkowski, kom: 505 486 528