Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w centrum Białegostoku

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego oferuje do wynajęcia wysokie lokale (2,7 m) o zróżnicowanym metrażu, położone w ścisłym centrum miasta, z atrakcyjnym czynszem najmu, umową na czas nieokreślony i dostępnością przez całą dobę. Doskonała lokalizacja na działalność doradczą, usługi prawnicze, finansowe, ubezpieczeniowe, itp. W budynku działają obecnie kancelarie adwokackie, firmy szkoleniowe, konsultingowe, oferujące usługi internetowe, kredytowe. Do budynku doprowadzony jest światłowód, lokale objęte są całodobowym systemem alarmowym.

Cena od 28 zł/m2 netto plus opłaty eksploatacyjne.

Pierwsze piętro:

2 lokale o wielkości od 10 m2 i 28 m2.  Lokale bez mebli.  Podłoga: wykładzina dywanowa lub parkiet dębowy. We wszystkich pokojach instalacja komputerowa i telefoniczna. Niektóre lokale wymagają odświeżenia (ściany, podłogi).

Drugie piętro:

4 lokale plus część korytarza, łączna powierzchnia:  126 m2, całość oddzielona od reszty kondygnacji. Lokale gotowe do wprowadzenia się. Nowa wykładzina dywanowa i świeżo malowane  ściany. We wszystkich pokojach instalacja komputerowa i telefoniczna.

Osoba do kontaktu

Marek Waluk
kom:  692 398 797
tel: 85 748 22 44
e-mail: waluk@pfrr.pl

Lokalizacja

Plany pomieszczeń

Galeria zdjęć pomieszczeń


Piętro II – Lokal 314

Piętro II – Lokal 315

Piętro II – Lokal 316

Piętro II – Lokal 318

Piętro II – Korytarz


Piętro I – Lokal 215

Piętro I – Lokal 221