Delegacja biznesowa do Teksasu

W związku z zeszłorocznym otwarciem Konsulatu Generalnego RP w Houston oraz zainteresowaniem strony amerykańskiej pogłębianiem relacji gospodarczych z Polską, Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozważa organizację delegacji biznesowej do stanu Teksas. Planowany termin wizyty to pierwszy kwartał br. Po wstępnym rozeznaniu dokonanym przez Ambasadę RP w Waszyngtonie uznaliśmy, że najwięcej możliwości spotkań z potencjalnymi partnerami istnieje w sektorach takich jak: IT, lotniczy/kosmiczny oraz biotechnologiczny/medyczny.

Bierzemy pod uwagę wizyty w takich firmach/instytucjach jak m.in.: NASA Johnson Space Center, Texas Medical Center oraz ew. innych zasugerowanych przez Państwa. Partnerami do organizacji potencjalnych spotkań b2b na miejscu będą  Greater Houston Partnership oraz Polsko-Amerykańska Rada Biznesu.

Przypominamy, że w przypadku wyjazdów organizowanych przez MSZ przedsiębiorcy pokrywają koszty przelotu i zakwaterowania we własnym zakresie. Po stronie organizatorów leży organizacja transportu i logistyki na miejscu, sal do spotkań itp.

Zgłoszenia

Prosimy o przesłanie informacji  dotyczącej wstępnego zainteresowania wizytą do 19 stycznia br. na adres e-mail agata.czyrsznic-dobrowolska@msz.gov.pl lub daniel.piekarski@msz.gov.pl.