Centrum Kompetencji Politechniki Białostockiej zaprasza na szkolenia

1 października br. na Politechnice Białostockiej powstała nowa jednostka organizacyjna Centrum Kompetencji, której głównym celem jest rozwój kompetencji wśród wszystkich interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych Uczelni za pomocą szkoleń i bezpłatnych wykładów.

W ofercie Centrum Kompetencji pojawiły się między innymi nowe szkolenie:

Szczegółowe informacje o wskazanych szkoleniach znajdują się w powyższych linkach.

Rejestracja na szkolenia jest otwarta i dostępna pod tym linkiem.

Oferta szkoleń została również wprowadzona do Bazy Usług Rozwojowych, które stanowiąc podstawę ubiegania się o dofinansowanie szkoleń. Informacje o ofercie Centrum Kompetencji dostępnej w BUR znajdą Państwo tutaj.

Jeśli w ofercie Centrum Kompetencji Politechniki Białostockiej nie znajdziecie interesujące szkolenia to zapraszamy do zgłoszenia swoich potrzeb szkoleniowych poprzez wypełnienie formularza on-line.

Jedną z form działalności Centrum Kompetencji są i otwarte, bezpłatne wykłady dla wszystkich zainteresowanych tematyką przywództwa, zarządzania zespołami, komunikacji. Ostatni wykład Piotra Cieszewskiego cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Informacja z wydarzenia jest dostępna tutaj.

Kolejny wykład otwarty z ciekawym gościem odbędzie się 27 lutego 2020 roku. Informacje wkrótce.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza zainteresowanych do zapoznania się z działalnością i ofertą Centrum Kompetencji Politechniki Białostockiej.