Centrum Informatyki ZETO S.A. - partner #wkręć się w technologię!
Wkręć się w technologię - ZETO

Centrum Informatyki „ZETO” S.A. – partner kampanii „#wkręć się w technologię!”

Centrum Informatyki „ZETO” S.A. pisało historię polskiej informatyki. Od 1966 roku, wtedy jako Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Białymstoku, było częścią krajowej sieci, która budowała fundamenty cyfryzacji w Polsce.

Dziś ZETO Białystok łączy tradycję z nowoczesnością, nieustannie się rozwija i podąża za zmieniającymi się potrzebami rynku. Obecnie są jedną z największych firm informatycznych w województwie podlaskim.

ZETO oferuje swoim klientom usługi, takie jak: tworzenie oprogramowania, wdrażanie systemów informatycznych, projektowanie i wykonanie systemów budynkowych, outsourcing rozwiązań IT, a także dostawa oraz serwis sprzętu komputerowego i fiskalnego. Firma posiada bogate doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy potrafią sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Współpracuje z wieloma branżami i sektorami gospodarki, takimi jak: administracja publiczna, finanse, energetyka czy ochrona zdrowia. Nie zapomina też o swojej misji i angażuje się w działania promujące nowe technologie – na przykład w kampanię #wkręć się w technologię!

Zobacz pozostałe artykuły