Blue Economy Baltic Forum, Gdańsk, 1-2.06.2023r. - PFRR
BlueEco_Baltic_Forum 2
Archiwum aktualności | 23.05.2023

Blue Economy Baltic Forum, Gdańsk, 1-2.06.2023r.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza w imieniu organizatorów do udziału w Blue Economy Baltic Forum, które odbędzie się w Gdańsku w dniach 1-2 czerwca 2023 r. Jest to nowa inicjatywa, której celem jest wzmocnienie współpracy w regionie Morza Bałtyckiego. Gromadząc odpowiednich interesariuszy, prezentując udane inicjatywy i dostarczając odpowiednich informacji na temat możliwości finansowania innowacyjnych projektów, Forum będzie wspierać realizację misji UE Restore our Oceans and Waters”. 

Forum będzie okazją do pozyskania najnowszych informacjach o możliwościach finansowania projektów z obszaru Niebieskiej Gospodarki a także do nawiązania współpracy projektowej i biznesowej. Zaplanowaliśmy dla Państwa szereg ciekawych wystąpień, sesję pitching (możliwość zaprezentowania Państwa organizacji na forum międzynarodowym) oraz spotkanie matchmakingowe w obszarze transportu wodnego.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie:

https://www.kpk.gov.pl/blue-economy-baltic-forum

Wydarzenie wyłącznie stacjonarne. Zapewnione będzie tłumaczenie (PL/EN).

Wydarzenie jest nieodpłatne i wymaga wcześniejszej rejestracji.

Współorganizatorami tego wydarzenia są: Krajowy Punkt Kontaktowy Horyzont Europa (NCBR), Biuro NCBR w Brukseli, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Północna oraz Branżowy Punkt Kontaktowy Inteligentna i Czysta Mobilność (ILOT).

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera