Lutowy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network

Zapraszamy do lektury kolejnego w tym roku numeru biuletynu sieci Enterprise Europe Network. W styczniu odbyło się spotkanie informacyjne poświęcone zakładaniu działalności gospodarczej w Niemczech, teraz z kolei przyszedł czas na kolejne wydarzenia dotyczące rynku niemieckiego. W marcu odbędzie się kolejne Vademecum rynków zagranicznych, na którym dowiedzą się Państwo jak skutecznie zaistnieć i działać na rynku niemieckim, w kwietniu wraz z przedstawicielami branży metalowej i branż powiązanych odwiedzimy targi Hannover Messe i weźmiemy udział w spotkaniach kooperacyjnych, a już w czerwcu ruszymy na targi CeBIT, na których podlaskie firmy IT będą mogły wziąć udział w szybkich randkach dla biznesu na giełdzie B2B Future Match.

Ponadto, tradycyjnie, prezentujemy oferty i zapytania od firm zagranicznych, zarówno stricte biznesowe, jak i technologiczne.

Specjalnie dla przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia finansowego w postaci prostej dotacji piszemy o „Grantach na badania i innowacje” — zachęcamy do lektury, wciąż można ubiegać się o to dofinansowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z Biuletynem projektu Enterprise Europe Network (1 MB)