Bezpłatne spotkanie online - Dotacja w Kredycie ekologicznym
Bezpłatne spotkanie online na temat Dotacja w Kredycie ekologicznym
Archiwum aktualności | 12.07.2023

Bezpłatne spotkanie online na temat „Dotacja w Kredycie ekologicznym”, 14.07.2023r.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku zaprasza Państwa na bezpłatne spotkanie online na temat „Dotacja w Kredycie ekologicznym”, które odbędzie się 14 lipca 2023 r. o godz. 9.00. Podczas webinarium zostaną omówione zasady wsparcia w aktualnym naborze z działania 3.01 „Kredyt ekologiczny” w programie Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG).

Dla kogo

Webinarium skierowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych modernizacją posiadanej infrastruktury (np. budynków, maszyn, urządzeń) w celu ograniczenia zużycia energii.

Zgłoszenia

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do 13 lipca 2023 r., do 10:00. wypełnionego elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie:

https://rpo.wrotapodlasia.pl/pl/dowiedz_sie_wiecej_o_programie/wez_udzial_w_szkoleniach_i_konfe/webinarium-dotacja-w-ramach-kredytu-ekologicznego.html

Spotkanie odbędzie się w formie on-line z wykorzystaniem bezpłatnej platformy Zoom Meeting. Link do wydarzenia, hasło, numer ID do pokoju spotkań oraz uproszczoną instrukcję korzystania z platformy Zoom prześlemy uczestnikom w osobnej wiadomości 13 lipca 2023 r.  

UWAGA! Aby spotkanie przebiegło sprawnie, prosimy o wcześniejsze zainstalowanie programu na swoim komputerze lub telefonie. Plik instalacyjny znajdą Państwo na stronie zoom.us/download (Zoom Client for Meetings).

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.  

Program webinarium

9:00-10:00

  • Przywitanie uczestników. Wprowadzenie w tematykę webinarium,
  • Przedstawienie oferty Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich,
  • Zasady wsparcia w działaniu 3.01 Kredyt ekologiczny w programie Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG),
  • Pytania i odpowiedzi.

Organizator

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku
tel: 801 308 013
e-mail: pife.bialystok@podlaskie.eu

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowanych do udziału w opisanym spotkaniu.

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera