Aktualności

Pożyczka Termomodernizacyjna

Pożyczka Termomodernizacyjna – taniej już się nie da!

Z przyjemnością informujemy, że Pożyczka Termomodernizacyjna, oferowana przez PFRR, ma nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne warunki: Oprocentowanie – 0% Prowizja – 0% Okres karencji – 12 miesięcy Kwota – do 1 000 000 PLN Możliwość finansowania nawet 100% inwestycji okres wydatkowania środków – do 360 dni.

Więcej »
Lokale do wynajęcia

Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w centrum Białegostoku

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego oferuje do wynajęcia wysokie lokale (2,7 m) o zróżnicowanym metrażu, położone w ścisłym centrum miasta, z atrakcyjnym czynszem najmu, umową na czas nieokreślony i dostępnością przez całą dobę. Doskonała lokalizacja na działalność doradczą, usługi prawnicze, finansowe, ubezpieczeniowe, itp. W budynku działają obecnie kancelarie adwokackie, firmy szkoleniowe,

Więcej »
termopożyczka

Ułatwienia dla Pożyczki Termomodernizacyjnej

Z przyjemnością informujemy, że okres wydatkowania środków z Pożyczki Termomodernizacyjnej został wydłużony z 90 do 360 dni. Oznacza to, że przedsiębiorcy korzystający z tego produktu mają niemal rok na rozliczenie wydatków od momentu uruchomienia pożyczki. Termin naboru wniosków trwa do lipca 2019r. lub do wyczerpania środków. Decyduje kolejność wpływu aplikacji.

Więcej »
Jak się przygotować do targów

Jak się przygotować do targów?

Nowy rok to nowe możliwości. W przypadku firm jest to okres rozliczeń poprzedniego roku, ale również zaplanowania sobie działań na kolejne miesiące. Warto zastanowić się w tym momencie w jakim kierunku zmierza nasz rozwój jako przedsiębiorstwa. Może rynki zagraniczne? Może szukasz rozwiązań jak się przygotować do targów?

Więcej »
Poradnik eksportera

Dlaczego eksport?

Podlaskie – Polska „B”, kraina „mlekiem i miodem płynąca”, „zielone płuca Polski”. Co tak naprawdę można powiedzieć o naszym regionie? W każdym z tych określeń jest sporo prawdy. Rzeczywiście województwo podlaskie to największe spółdzielnie mleczarskie w kraju oraz efektywne firmy budowlane, dobrze rozwinięte rolnictwo i przemysł rolno-spożywczy, a także maszynowy

Więcej »
pieniądze

Vademecum przetargowe – Finansowanie realizacji kontraktów

Firma, która chce pozyskać zlecenie w przetargu musi spełnić konkretne wymagania. Po pierwsze, aby w ogóle wziąć udział w postępowaniu musi wnieść wadium. Następnie, gdy już wygra przetarg, wykonawca musi zagwarantować zamawiającemu rzetelne wykonanie tego zlecenia czyli przestawić tzw. zabezpieczenie należytego wykonania umowy. Dopiero wtedy może przystąpić do realizacji zlecenia.

Więcej »