Akademia Menadżera Innowacji - nabór do IV edycji - PFRR
baner_AMI
Archiwum aktualności | 11.08.2022

Akademia Menadżera Innowacji – nabór do IV edycji

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości realizuje jedyny w swoim rodzaju autorski program szkoIeniowo-doradczy: Akademia Menadżera lnnowacji (AMl). lnnowacje to siła napędowa nowoczesnej gospodarki i katalizator rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Tylko te firmy, które sukcesywnie wprowadzają na rynek nowe produkty i usługi osiągają sukcesy biznesowe i mogą skutecznie konkurować na wymagającym rynku.

Cel programu AMI

AMl to program dopasowany do potrzeb przedsiębiorców otwartych na wdrażanie zmian w swoich firmach i zarządzanie innowacjami. Celem tego projektu jest wyposażenie właścicieli firm i menadżerów w kompetencje umożliwiające sprawne wdrażanie innowacyjnych procesów, produktów i usług w przedsiębiorstwach.

Kadra

AMl składa się z części szkoleniowej oraz równolegle realizowanej w przedsiębiorstwie części doradczej.

Wykładowcami i doradcami AMl są uznani eksperci, praktycy, liderzy i mentorzy z dziedziny wdrażania i zarządzania innowacjami. Efektem programu są realizowane konkretne projekty wdrożeniowe, zwiększające konkurencyjność firm wszystkich branż i umożliwiające ich dalszy rozwój. Realizacja szkoleń i doradztwa AMl pozwala na podniesienie kompetencji i wykształcenie menadżerów innowacji nowej generacji.

Poziom dofinansowania

Program skierowany jest do wszystkich przedsiębiorców bez względu na branżę i rodzaj prowadzonej działalności. Przedsiębiorcy mogą liczyć na dofinansowanie ze środków Programu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 w wysokości 80% dla mikro, małych i średnich firm oraz 50% dla dużych przedsiębiorstw.

Nabór trwa do 9 września 2022r.

Kontakt

Zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszam do kontaktu:

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowanych do udziału w Akademii Menadżera Innowacji.

Ulotka informacyjna AMI

Zobacz pozostałe artykuły

Życzenia Wielkanocne 2024
Archiwum aktualności | 29.03.2024

Życzenia Wielkanocne

Radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie bliskich i przynoszących wytchnienie w codziennym pędzie życzą Zarząd i Pracownicy Podlaskiej Fundacji Rozwoju…

Zapisz się do newslettera